Vše o zdravém vzduchu

Vše o zdravém vzduchu

 
Využití plynové plazmy pro desinfekci vzduchu
Plynová plazma ve světě existuje od jejího stvoření, dlouho před tím než došlo k formaci pevných a tekutých látek. Většina vesmíru, 99%, je plazma. 

celý článek

 
Zásady pro zdrávé klima
Pokud chceme v místnosti dosáhnout co nejoptimálnějších podmínek, měli bychom sledovat hned 3 základní ukazatele - vlhkost, teplotu a samozřejmě míru samotného znečištění vzduchu

celý článek

 
Zdraví a zvlhčování vzduchu
Zejména v období topné sezóny trápí naše byty suchý vzduch a nás časté infekce dýchacího ústrojí. Vlhkost vzduchu často dosahuje jen 20-30 %, optimální vlhkost je přitom téměř dvojnásobná.

celý článek

 
Vybíráme zvlhčovače vzduchu do bytu
Jaké jsou rozdíly mezi ultrazvukovými, diskovými, horkovodními zvlhčovači? Proč zvlhčovat vzduch a jak vybrat správný přístroj? Pro lepší přehled se podívejte i na video uvnitř článku.

celý článek

 
Vybíráme čističky vzduchu
Dnes Vám povíme více o jednotlivých druzích filtrace vzduchu. Čističky vzduchu se od sebe liší zejména použitým druhem filtrů. Každý reaguje s jiným druhem znečištění vzduchu.

celý článek

 
Zcela nová technologie čištění vzduchuchu
ActivTek - Zcela nová technologie čištění vzduchuchu. EcoBox značně redukuje pachy, viditelný kouř ve vzduchu a mikrobiální populace ve vzduchu a na površích s využitím patentované technologie ActivePure.

celý článek

 
Alergie - jak se bránit?
Téměř čtvrtina populace ve vyspělých zemích trpí nějakou formou alergie a 4 % trpí astmatem. 20 % všech dětí je postiženo atopickým ekzémem. Přitom kvalitu vzduchu, který potíže způsobuje, můžeme ovlivnit.

celý článek

 
Jakou klimatizaci vybrat?
Potřebujete rady a informace pro výběr klimatizace? Na této stránce se dozvíte o rozdílech mezi různými druhy klimatizací. Dozvíte se o výhodách i nevýhodách jednotlivých řešení. V sekci naleznete i užitečná videa.

celý článek

 
Stav ovzduší v ČR
Jak je to s kvalitou vzduchu v ČR. Jaký vzduch dýcháme? Dnes se dozvíme, jaké chemikále v ovzduší nás nejvíce ohrožují a jak se proti nim účinně bránit, abychom předešli zdravotním problémům, zejména cest dýchacích.

celý článek

 
Vlhkost a dřevěné podlahy
Mezi oblíbené vybavení interiéru dnes patří dřevěné podlahy nejrůznějších typů. Málokdo si však uvědomuje, že taková podlaha vyžaduje speciální péči. Dřevo je přírodní materiál, a proto velmi citlivě reaguje na okolní prostředí a jeho kvalitu.

celý článek

 
Slunce do Vašeho domova
Dlouhé noci a krátké dny znamenají pro mnoho lidí více únavy, stresu a zdravodních problémů. Plnospektrální osvětlení Verilux Happy Life dokáže svým rozsahem (CRI 94,5 ze 100) simulovat sluneční paprsky.

celý článek

 
 
Kategorie
Vybíráme pro Vás
Biozone Klimatizace, odvlhčovače a topidla Remko
Čističky vzduchu 3M ALF
Daitsu
Odvlhčovače a vysoušeče Olimpia Splendid


  Čističky vzduchu a zvlhčovače Coway Ochlazovače vzduchu Convair
Winix
Platební metody
platba
Spolupracujeme
Na Heuréce o nás říkají
Ověřený zákazník
hozhozhozhozhoz
Velmi rychlé vyřízení objednávky - doslova ze dne na den.Tento obchod doporučuji všem.Kéž by to takhle fungovalo u všech obchodníků.
beruška
hozhozhozhozhoz
Velký výběr dobré ceny
Objednávala jsem poprvé,tak dobré
ano mohu doporuč
+ Nákup po internetu aby zboží došlo do vánoc
Ověřený zákazník
hozhozhozhozhoz
+ lepší ceny a rychlé dodání

Zobrazit další recenze

© Elektrotechna.cz spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Kontaktujte nás v případě problému s našimi stránkami
mojeklima.cz
Osiková 286, Měšice
e-mail: info@mojeklima.cz
tel.: +420 773 630 610

Žádné produkty k porovnání