Coway

Coway

Korejská značka COWAY je průkopníkem ve vývoji čističek vzduchu. Ve své vývojové centrále zaměstnává více než 250 vědců a specialistů z oboru. Čističky vzduchu COWAY používají k filtraci vzduchu několikastupňového filtračního systému. Tento filtrační systém obsahuje několik na sobě nezávislých filtrů s různou funkcí. Všechny čističky značky COWAY jsou vybaveny předfiltrem, který zachycuje vlasy, chlupy a další pevné částice před vniknutím do přístroje a chrání tak ostatní filtry umístěné v čističce. Zároveň jsou tyto čističky vybaveny speciálním HEPA filtrem vyvinutým firmou COWAY, který je napuštěn antibakteriální a protiplísňovou látkou, která odstraňuje prach, bacily a další znečišťovatele ovzduší.

Všechny čističky značky COWAY jsou vybaveny předfiltrem, který zachycuje vlasy, chlupy a další pevné částice před vniknutím do přístroje a chrání tak ostatní filtry umístěné v čističce. Zároveň jsou tyto čističky vybaveny speciálním HEPA filtrem vyvinutým firmou COWAY, který je napuštěn antibakteriální a protiplísňovou látkou, která odstraňuje prach, bacily a další znečišťovatele ovzduší. Všechny čističky značky COWAY jsou vybaveny předfiltrem, který zachycuje vlasy, chlupy a další pevné částice před vniknutím do přístroje a chrání tak ostatní filtry umístěné v čističce. Zároveň jsou tyto čističky vybaveny speciálním HEPA filtrem vyvinutým firmou COWAY, který je napuštěn antibakteriální a protiplísňovou látkou, která odstraňuje prach, bacily a další znečišťovatele ovzduší.

Čističky vzduchu Coway AP-0807DH a AP-1007EH mají dokonce volitelnou konfiguraci filtrů dle potřeb uživatele, ten si pak může vybrat, pro jaký účel bude v daný moment čističku používat. Podle toho může zvolit jeden z pěti volitelných filtrů (protialergenní, protichřipkový, legionella, formaldehydový nebo protiprachový filtr).


Seřadit:
up dw

 antialergenní filtr pro AP-1007EH,AP-0807DH

antialergenní filtr pro AP-1007EH,AP-0807DH

Dostupnost: do 2-3 dnů
Specifikace: proti pachům ...
1.215 Kč
- 10.7 %

deodorizační filtr pro AP-1009CH

deodorizační filtr pro AP-1009CH

Dostupnost: skladem 1-2ks
Specifikace: proti pachům ...
315 Kč
- 10.7 %

Formaldehidový filtr k AP-1008

Formaldehidový filtr k AP-1008

Dostupnost: do 2-3 dnů
Specifikace: proti prachu, bakteriím, virům ...
1.305 Kč
- 10.7 %
Kategorie
Vybíráme pro Vás
Biozone Klimatizace, odvlhčovače a topidla Remko
Čističky vzduchu 3M ALF
Daitsu
Odvlhčovače a vysoušeče Olimpia Splendid


  Čističky vzduchu a zvlhčovače Coway Ochlazovače vzduchu Convair
Winix
Platební metody
platba
Spolupracujeme
Na Heuréce o nás říkají
Ověřený zákazník
hozhozhozhozhoz
Velmi rychlé vyřízení objednávky - doslova ze dne na den.Tento obchod doporučuji všem.Kéž by to takhle fungovalo u všech obchodníků.
beruška
hozhozhozhozhoz
Velký výběr dobré ceny
Objednávala jsem poprvé,tak dobré
ano mohu doporuč
+ Nákup po internetu aby zboží došlo do vánoc
Ověřený zákazník
hozhozhozhozhoz
+ lepší ceny a rychlé dodání

Zobrazit další recenze

© Elektrotechna.cz spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Kontaktujte nás v případě problému s našimi stránkami
mojeklima.cz
Osiková 286, Měšice
e-mail: info@mojeklima.cz
tel.: +420 773 630 610

Žádné produkty k porovnání