Čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchuTopení, čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače - recepty pro Váš dům, byt i kancelář:

Doprava zdarma
čističky vzduchu čištičky vzduchu - dýchejte zdravý vduch bez roztočů a prachu. Na alergii a respirační problémy pomohou čističky vzduchu.
odvlhčovače vzduchu odvlhčovače vzduchu - mokré zdi znamenají zatuchlost, vznik plísní a zbytečné škody. Naše vysoušeče problém vyřeší.
zvlhčovače vzduchu zvlhčovače vzduchu - vysušený nos a ústa způsobují lehké propuknutí bakteriální infekce. Braňte se zvlhčovači vzduchu.
klimatizace chlazení vzduchu - Je Vám horko? Nabízíme mobilní klimatizace, nástěnné klimatizace vč. montáže i vodní ochlazovače.
Doprava do 24h Doprava zdarma Poradentství nonstop Instalace a montáž zařízení Sleva 2 % při platbě předem na účet
Novinky:

Vážení zákazníci,

Rozhodli jsme se ještě více přiblížit vašim požadavkům, zavádíme pro vás
garanci nejnižší ceny!

Pokud tedy objevíte na internetových stránkách českých subjektů. Tedy s konečným označením . cz výrobek, který nabízíme také, a který bude s nižší cenou než uvádíme na našich stránkách, prodáme vám ho za stejnou cenu, jako uvádí jiné stránky a jako kompenzaci vám dáme dodatečnou slevu 2%. Podmínkou pro takovýto postup je, že se:

• bude jednat o nové zboží

• bude jednat o výrobek od stejného výrobce a bude mít stejné typové označení

• nebude jednat o výprodej, o rozbalené zboží, nebude uváděno jako obchodní vzorek nebo jako zboží z půjčovny.

Věříme, že tímto způsobem ještě prohloubíme vzájemnou důvěru.

Vedení společnosti


čističky vzduchu
Využití plynové plazmy pro desinfekci vzduchu

Plynová plazma ve světě existuje od jejího stvoření, dlouho před tím než došlo k formaci pevných a tekutých látek. Většina vesmíru, 99%, je plazma.  ...více

čističky vzduchu
Zcela nová technologie čištění vzduchuchu

ActivTek - Zcela nová technologie čištění vzduchuchu. EcoBox značně redukuje pachy, viditelný kouř ve vzduchu a mikrobiální populace ve vzduchu a na površích s využitím patentované technologie ActivePure. ...více

více článků z on-line poradentství >>
Naše nabídka

Představujeme čističky vzduchu a odvlhčovače

Čističky vzduchu

Bojujete s nepříjemnou alergií a obdobným onemocněním, na které má poměrně zásadní vliv právě čistota vzduchu? Chcete si zlepšit své domácí prostředí tím nejefektivnějším způsobem? Pak vsaďte na moderní čističky vzduchu, které fungují jako praktický nástroj pro odstranění nepříjemných alergenů, prachu, bakterií, plísní a dalších neduhů ze vzduchu.
Volte novodobé čističky vzduchu, které budou vybaveny řadou speciální filtračních prvků. Mezi vyhledávaný sortiment se řadí jistě modely, které fungují navíc jako zvlhčovače vzduchu. Zařízení, která budou daný prostor nejen čistič, ale zajistí také řádné zvlčení vzduchu, které je přínosné pro sliznici a zábranu vznikajících infekcí.

Odvlhčovače vzduchu

Opakem výše zmíněného zvlhčovače jsou moderní odvlhčovače vzduchu, jejichž význam je zřejmý již ze samotného názvu produktů. Zařízení, která slouží k pohlcení vlhkosti v daných prostorách. Onu přebytečnou vlhkost můžete dostávat nejen ze vzduchu, ale i vysoušením zdiva, sklepení, apod. V tomto případě nepodceňujte výkon koncového odvlhčovače, který by měl být stejný, jako je objem vysoušené místnosti. Z hlediska výkonnostního a konstrukčního rozlišujeme hned několik verzí těchto produktů.

  • Domácí odvlhčovače – Nejzákladnější výrobky opatřené plastovým krytem, které jsou využívány k občasnému vysoušení domácích prostor.
  • Poloprofesionální odvlhčovače– Zařízení vyššího výkonu, která jsou aplikována také v komerčních a rozlehlejších oblastech. V jejich případě si nemusíte dělat starosti ani s přebytečným kondenzátem, o který je vhodným způsobem postaráno.
  • Profesionální odvlhčovače – Robustní a konstrukčně odolné prvky, které své uplatnění naleznou především na stavbách a obdobných místech.
  • Bazénové a koupelnové odvlhčovače – Samotný název kategorie těchto odvlhčovačů hovoří za vše. Hlavní využitelnost je tedy ve fitcentrech, vířivkách, bazénech, apod.
Kategorie
Vybíráme pro Vás
Biozone Klimatizace, odvlhčovače a topidla Remko
Čističky vzduchu 3M ALF
Daitsu
Odvlhčovače a vysoušeče Olimpia Splendid


  Čističky vzduchu a zvlhčovače Coway Ochlazovače vzduchu Convair
Winix
Platební metody
platba
Spolupracujeme
Na Heuréce o nás říkají
Ověřený zákazník
hozhozhozhozhoz
Velmi rychlé vyřízení objednávky - doslova ze dne na den.Tento obchod doporučuji všem.Kéž by to takhle fungovalo u všech obchodníků.
beruška
hozhozhozhozhoz
Velký výběr dobré ceny
Objednávala jsem poprvé,tak dobré
ano mohu doporuč
+ Nákup po internetu aby zboží došlo do vánoc
Ověřený zákazník
hozhozhozhozhoz
+ lepší ceny a rychlé dodání

Zobrazit další recenze

© Elektrotechna.cz spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Kontaktujte nás v případě problému s našimi stránkami
mojeklima.cz
Osiková 286, Měšice
e-mail: info@mojeklima.cz
tel.: +420 773 630 610

Žádné produkty k porovnání