Čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchuTopení, čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače - recepty pro Váš dům, byt i kancelář:

Doprava zdarma
čističky vzduchu čištičky vzduchu - dýchejte zdravý vduch bez roztočů a prachu. Na alergii a respirační problémy pomohou čističky vzduchu.
odvlhčovače vzduchu odvlhčovače vzduchu - mokré zdi znamenají zatuchlost, vznik plísní a zbytečné škody. Naše vysoušeče problém vyřeší.
zvlhčovače vzduchu zvlhčovače vzduchu - vysušený nos a ústa způsobují lehké propuknutí bakteriální infekce. Braňte se zvlhčovači vzduchu.
klimatizace chlazení vzduchu - Je Vám horko? Nabízíme mobilní klimatizace, nástěnné klimatizace vč. montáže i vodní ochlazovače.
Doprava do 24h Doprava zdarma Poradentství nonstop Instalace a montáž zařízení Sleva 2 % při platbě předem na účet
Novinky:

Vážení zákazníci,

S ohledem na skutečnost, že i skladníci mají právo vybrat si dovolenou, budeme mít v termínu od 6.9. do 20.9.2014 zřejmě prodlení v některých zásilkách, které budou doručovány nikoliv ze skladu, ale přímo od dovozce.


Věříme, že v tomto krátkém časovém úseku nebude jedno nebo dvoudenní zpoždění zásadním problémem. Od 21.9.2014 již budeme zase

pracovat v normálním rytmu.

                

Jiří Vavřička

Mojeklima


čističky vzduchu
Využití plynové plazmy pro desinfekci vzduchu

Plynová plazma ve světě existuje od jejího stvoření, dlouho před tím než došlo k formaci pevných a tekutých látek. Většina vesmíru, 99%, je plazma.  ...více

čističky vzduchu
Zcela nová technologie čištění vzduchuchu

ActivTek - Zcela nová technologie čištění vzduchuchu. EcoBox značně redukuje pachy, viditelný kouř ve vzduchu a mikrobiální populace ve vzduchu a na površích s využitím patentované technologie ActivePure. ...více

více článků z on-line poradentství >>
Naše nabídka

Představujeme čističky vzduchu a odvlhčovače

Čističky vzduchu

Bojujete s nepříjemnou alergií a obdobným onemocněním, na které má poměrně zásadní vliv právě čistota vzduchu? Chcete si zlepšit své domácí prostředí tím nejefektivnějším způsobem? Pak vsaďte na moderní čističky vzduchu, které fungují jako praktický nástroj pro odstranění nepříjemných alergenů, prachu, bakterií, plísní a dalších neduhů ze vzduchu.
Volte novodobé čističky vzduchu, které budou vybaveny řadou speciální filtračních prvků. Mezi vyhledávaný sortiment se řadí jistě modely, které fungují navíc jako zvlhčovače vzduchu. Zařízení, která budou daný prostor nejen čistič, ale zajistí také řádné zvlčení vzduchu, které je přínosné pro sliznici a zábranu vznikajících infekcí.

Odvlhčovače vzduchu

Opakem výše zmíněného zvlhčovače jsou moderní odvlhčovače vzduchu, jejichž význam je zřejmý již ze samotného názvu produktů. Zařízení, která slouží k pohlcení vlhkosti v daných prostorách. Onu přebytečnou vlhkost můžete dostávat nejen ze vzduchu, ale i vysoušením zdiva, sklepení, apod. V tomto případě nepodceňujte výkon koncového odvlhčovače, který by měl být stejný, jako je objem vysoušené místnosti. Z hlediska výkonnostního a konstrukčního rozlišujeme hned několik verzí těchto produktů.

  • Domácí odvlhčovače – Nejzákladnější výrobky opatřené plastovým krytem, které jsou využívány k občasnému vysoušení domácích prostor.
  • Poloprofesionální odvlhčovače– Zařízení vyššího výkonu, která jsou aplikována také v komerčních a rozlehlejších oblastech. V jejich případě si nemusíte dělat starosti ani s přebytečným kondenzátem, o který je vhodným způsobem postaráno.
  • Profesionální odvlhčovače – Robustní a konstrukčně odolné prvky, které své uplatnění naleznou především na stavbách a obdobných místech.
  • Bazénové a koupelnové odvlhčovače – Samotný název kategorie těchto odvlhčovačů hovoří za vše. Hlavní využitelnost je tedy ve fitcentrech, vířivkách, bazénech, apod.
© 2010 Elektrotechna.cz spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Kontaktujte nás v případě problému s našimi stránkami
mojeklima.cz
Osiková 286, Měšice
e-mail: info@mojeklima.cz
tel.: +420 773 630 610

Žádné produkty k porovnání